Chyba każdy lubi usiąść wieczorem po ciężkim dniu i zrelaksować się przy smacznym zimnym piwku. A co jeśli powiemy Ci, że możesz raczyć się trunkiem, który przygotujesz samodzielnie? Jest to nie lada gratka dla pasjonatów tego złocistego napoju, którzy otrzymują możliwość dopasowania napoju do własnego gustu i indywidualnych potrzeb. Jednym z narzędzi pozwalających dotrzeć do wymarzonego celu jest Brewkit.

Brewkit – prosty sposób na domowe piwo

Czym jest Brewkit? To nic innego jak koncentrat, z którego pomocą przygotujesz niemal każdy rodzaj piwa – sam będziesz zdziwiony, jakie to szybkie, proste i tanie. Niezależnie od tego, jaki rodzaj, moc i kolor tego popularnego alkoholu jest Twoim ulubionym, możesz przy pomocy prostych akcesoriów (np. balon), cukru i wody przygotować swój własny browar.

Brewkit to produkt, z którym poradzą sobie nawet początkujący piwowarzy, a zaawansowani i doświadczeni producenci domowych piw, otrzymają produkt z najwyższej półki. Nie ograniczaj się wyborem ze sklepowych półek, jeśli masz tak duże możliwości. Polecamy również nasze produkty kapslownice, drożdże piwowarskie, podpiwek.

Sortuj po:
Sortuj po:
Widoki normallist
pixel