Produkując domowe trunki, koniecznie należy zadbać o wyposażenie najlepszej jakości. Dzięki temu Wasze produkty będą charakteryzować się wyjątkowym smakiem i aromatem, który oczaruje gości i biesiadników. Węże silikonowe do destylatora znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane ze sprawdzonych materiałów, dzięki czemu gwarantują satysfakcję i bezpieczeństwo. Zostały one dostosowane do kontaktu z żywnością, alkoholem i parą o wysokiej temperaturze.

Profesjonalne destylatory pozwolą Wam stworzyć wspaniałe kompozycje. Wybierajcie do nich sprawdzone narzędzia i części, a efekt Waszej pracy pozytywnie zaskoczy wszystkich!

Znajdziecie u nas również etykiety na nalewki, węgiel aktywny, kapslownice, drożdże i cały asortyment przystosowany do produkcji domowych alkoholi. My również jesteśmy wieloletnimi miłośnikami trunków stworzony z pasją, dlatego poznaliśmy dokładnie tę branżę i potrzeby naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty – niezależnie, czy jesteście osobami doświadczonymi, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę.

Sortuj po:
Wyświetl
« 12
Sortuj po:
Wyświetl
Widoki normallist
« 12
pixel