Profesjonalizowanie procesu produkcji domowego alkoholu pozwala osiągnąć wspaniały rezultat. Jeśli chcecie wykorzystywać najlepsze narzędzia i przejść na wyższy poziom, szkło laboratoryjne jest doskonałym akcesorium, które podniesie ilość Waszych możliwości i komfort. Zadbaliśmy o dostarczenie sprawdzonych i przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań, które mogą mieć kontakt z żywnością i alkoholem, dlatego nie musicie obawiać się o swoje zdrowie.

Musicie pamiętać o umiejętnej pielęgnacji swoich narzędzi! Warto więc zainwestować od razu w środki do dezynfekcji i pirosiarczyn sodu, które pozwolą zachować higienę na satysfakcjonującym poziomie. W naszym sklepie znajdziecie wszystko, czego będziecie potrzebować do stworzenia własnego trunku.

W sklepie dostępne są m.in. węże silikonowe najwyższej jakości, drożdże, brewkity, destylatory i wiele innych gadżetów, części, przypraw oraz komponentów. My również pasjonujemy się amatorskim i tradycyjnym wyrobem trunków, więc doskonale znamy potrzeby naszych klientów.

Sortuj po:
Sortuj po:
Widoki normallist
pixel