Akcesoria winiarskie w sklepie Wino Domowe - zapraszamy do zakupów

Oryginalna, niezwykle aromatyczna nalewka, wytrawne lub półsłodkie wino domowe, delikatne w smaku piwo lub orzeźwiający podpiwek. Każdy z tych trunków możesz przygotować w zaciszu własnego domu, bazując na starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych i w pełni naturalnych produktach. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria winiarskie i półprodukty, które Ci w tym pomogą! Na stanie naszego sklepu znajdziesz zatem tradycyjne sprzęty, które od wieków stosowane były w gorzelnictwie, przy warzeniu piwa, dzięki którym możliwa była produkcja wina. Znajdziesz tu także mnóstwo wysokiej jakości dodatków tj. drożdże, enzymy, koncentraty, dokwaszacie i odkwaszacze, brewkity, dodatki piwowarskie i węgiel aktywny lub specjalne drożdże gorzelnicze. Jednym słowem wszystko to, dzięki czemu stworzysz oryginalny gatunek piwa lub wino domowe zachwycające bogactwem aromatów i głębią smaku.

Obudź w sobie prawdziwego alchemika i stwórz własne piwo lub wino domowe, którego wszyscy będą Ci zazdrościć! W naszym sklepie znajdziecie Państwo profesjonalne akcesoria winiarskie tj. balony, korki do wina i rurki fermentacyjne, akcesoria do ściągania, przelewania i filtrowania wina, szczotki do czyszczenia balonów i butelek, prasy do owoców, butelki i etykietki na nalewki oraz szereg innego rodzaju przedmiotów, a także przepisy na nalewki, które pozwolą przygotować i opakować wino domowe tak, by niczym nie różniło się od wielu gatunków win obecnie dostępnych w sprzedaży. Oferowane przez nas akcesoria winiarskie to trwałe i bardzo praktyczne narzędzia, dzięki którym przygotujecie Państwo setki litrów własnego, unikalnego w smaku wina.

Aktualności

Sezon urlopowy w Częstochowie

2019-06-21
Jak pracujemy w dniach 22-29.06

Święta Wielkiej Nocy i Majówka 2019

2019-04-16
Jak pracujemy w okresie świątecznym?

Boże Narodzenie i Nowy Rok

2018-12-19
Jak pracujemy w okresie świątecznym?

Urlop 2018

2018-07-19
Przerwa urlopowa w dniach 28-31 sierpnia.

Majówka 2017

2017-04-28
Z okazji zbliżającej się wielkiej Majówki 2017, pragniemy poinformować, ze przygotowaliśmy dla Wszystkich kupon rabatowy: majowka2017

Zapraszamy do Częstochowy

2017-04-12
Jest nam bardzo miło poinformować, iż sklep WinoDomowe.pl od kwietnia znajduje się również w Częstochowie.

Samodzielny wyrób sera dzięki zestawom serowarskim

2017-02-16
Wyrób sera dla wielu z nas nie jest zbyt oczywistą sprawą, jakby mogło się wydawać - zazwyczaj jednak każdy wie, że rozpoczyna się wraz z mlekiem. Wysokiej jakości, świeże mleko jest kluczem do zrobienia jakiegokolwiek sera.

Prasa do owoców w produkcji wina domowej roboty

2017-02-16
Proces produkcji wina wymaga zastosowania owoców - głównie winogrona, ale dla zaspokojenia niektórych upodobań smakowych, wino owocowe może rozgałęziać się do innych owoców. To też ciekawy sposób, aby urozmaicić swoje hobby.

Boże Narodzenie i Nowy Rok

2016-12-12

 

 

 

Jak pracujemy w okresie świąteczno-noworocznym.

pixel